м.Бориспіль
вул. Київський шлях 2К

Маршрути

Маршрут №11 м.Бориспіль - с.Проців

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ НА МАРШРУТІ №11 Бориспіль-Проців
З м.Бориспіль
5.40 Славутич
(7.50 розвилка по неділям)
8.00 Смак (до соц.містечка)
ч/з аеропорт 8.20
10.35 розвилка по неділям
10.50 Славутич (до соц. містечка)
13.30 Славутич до соц.містечка ч/з Ленінку
14.00 Петропалівське (середа пятниця неділя)
17.45 Славутич до соц.містечка
ч/з аеропорт 18.10
20.00 Смак ч/з аеропорт
20.25 до САЛЬКОВА
7.00 Смак (до соц.містечка)
З с.Софіївка
6.30 Сальков
6.35 соц.містечко
6.40 Соф.
ч/з аеропорт до розвилки - в неділю
9.10(соц.містечко)
9.20 соф
9.35 ч/з аеропорт
Петропалівське сер, пят, нед
до розвилки в неділю
11.50(соц.містечко)
12.00 соф
14.35 Сальків
14.40 соц.містечко
14.45 соф
18.50 Сальков
18.55 соцмістечко
19.00 соф ч/з аеропорт
20.55 Сальків
21.00 софіївка
7.50(соц.містечко)
8.00 соф ч/з Ленінку
Петропалівське ч/з аеропорт до розвилки - по неділям
вартість проїзду до розвилки - додатково 4.50 грн
 

Підписатись на розсилку

Введіть код с малюнку: